tempelisoverAmetlik Isover puistevilla paigaldaja

Villapuistaja  OÜ

Puistevilla paigaldamine toimub spetsiaalse villapuhumisaparaadiga. Paigaldame puistevilla nii era- ja kortermajadele kui äri- ning tööstushoonetele. 80m pikkune voolik võimaldab puhuda villa hoones kuni 20m kõrgusele ja 60m kaugusele. Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu ettenähtud ruumi. Pärast materjali paigaldamist ei tohi isolatsiooni peal liikuda. Uue põlvkonna masin (2014. a valmistatud) on nii vaikne, et villapaigaldus ei häiri Teie igapäevaseid tegevusi ega ka naabrite rahu.
Kõikidele Villapuistaja OÜ teostatud töödele kehtib 2aastane garantii.
Koolitatud paigaldajad

ISOVER teeb koostööd puistevilla paigaldajatega, kes omavad ISOVER KOOLITATUD JA VOLITATUD PAIGALDAJA sertifikaati ning õigust kinnitada oma oskusi vastava kvaliteedimärgisega.

tempelisover
Sertifitseeritud paigaldajate võrgustik katab kogu Eestit ja seeläbi saavad nõudliku tellija soovid kõikjal täidetud. Põhjaliku väljaõppega paigaldaja suudab vältida tüüpvigu ning tööde tellijale antakse üle ajale vastupidav ning energiasäästlik soojustuslahendus ka tehniliselt keerukamate objektide ning erilahenduste puhul. Vaid õige paigaldus tagab soovitud isolatsioonikihi säilimise ja toimimise kogu hoone kasutusaja vältel. Lisaks sellele oskavad koolitatud ja volitatud paigaldajad anda nõu enne soojustustöid nii materjalikulu kui vajalike eelnevate tegevuste kohta.

 Paigalduse pilt